05.11.2017, 20:02 | miłość
4018 dni

To dziś jest ten dzień. Równo 11 lat temu spotkaliśmy się po raz pierwszy.

Straciłam kogoś wyjątkowego. Miłość.07.06.2017, 19:42 | miłość
You know, I wonder if they'll laugh when I'm dead...

Staram się odsuwać od siebie myśl o Jedynym, ale to nie takie łatwe. Codzienne spotkania w pracy są dla mnie tak bolesne, że nie mogę czasami powstrzymać łez. 

Cholernie mnie boli wyobrażenie sobie, że właśnie składa łóżeczko dla dziecka albo wybiera dla niego wózek. Przecież ja to miałam z nim robić. Boli mnie ta myśl każdego dnia coraz bardziej i myślę, że mogę nie wytrzymać gdy dziecko się urodzi.
Mój cały świat należy do kogoś innego. 

Ja pierdolę... rozpadam się.
17.05.2017, 22:37 | miłość
chyba nie zgasło

Przeżywam sercowe dramaty każdego dnia. Codziennie. W pracy. Siedząc obok człowieka, którego naprawdę kochałam do utraty tchu, a muszę słuchać o zachwytach nad jego żoną i dzieckiem. 
Losie, zlituj się i mnie zabij.

"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej wiedząc, że nigdy nie będzie Twoja" 
07.05.2017, 22:35 | miłość
Romeo umarł

Czas na wieczorne opowieści dłuższej treści.

Moja znajomość z Romeo zaczęła się w 2 połowie lutego na jednym z portali... randkowych. Tak, wiem że tam nikogo normalnego nie ma, ja w sumie tez jestem z marginesu społecznego, i że miałam sobie dać z nimi spokój. Ogólnie, z facetami. Tak było, niby. Ale zaczepiłam go z byle duperelą. Dla pogadania w sumie, nie nastawiałam się na nic. 

Spotkaliśmy się po 2 tygodniach. Powiedziałam mu o sobie wcześniej, ale nie wycofał się i do spotkania doszło. Posiedzieliśmy kulturalnie przy kawie i lemoniadzie. Pierwsze wrażenie? Niezłe. Przerodziło to się w regularne spotkania i rozmowy o przyszłości. Od początku niemal nazywał naszą relację związkiem, a ja nie umiałam się określić. Robił mi drobne prezenty, kupił kwiatka na Dzień Kobiet (3cie spotkanie), lizaka "od tak", pluszaka jakiś czas później. Nie lubię prezentów, traktuję je jako próba kupienia mnie, mojej miłości. Chłopak jest z miejscowości oddalonej od mojej ok 100 km. Przyjeżdżał w sobotę i zostawał do południa w niedziele. Zasypiałam przy nim migiem. Przytulał mnie, mówił o mnie dobrze... 

...ale był też naiwny, bardzo dosłownie odbierał to co mówię, a sam nie zwracał chyba uwagi na to, co mu z ust wypada. Przykład? Bardzo proszę. Powiedział, że kocha byłą partnerkę. Później dodał, że po przyjacielsku, ale początkowo powtarzał tylko początkowe wyznanie. Zdałam sobie sprawę, że ona nie do końca jest przeszłością, zwłaszcza że jest w gronie jego znajomych. Obraził się na mnie gdy powiedziałam mu, że nie wiem co z nami będzie i co jest bo ja się tak szybko nie potrafię zaangażować a sam rzucał wyznaniami na lewo i prawo. To już okej? W żartach powiedziałam mu, że kupie mu kubek na kawę z napisem "dawca przyjemności". Wypomniał mi to sugerując, że potrzebuję go tylko do jednego. Ale on nazywając mnie "swoją dżokejką" to już okej, nie rani i nie odnosi się do mojej seksualności? Inne wady? Był niski, łysiał co baaardzo mi przeszkadzało i... robił rażące błędy ortograficzne, np: "churtowania" "zalerzy" i "montarz". Ja tego nienawidzę. On opisywał się jako samotnik, pustelnik który lubi samotne podróże... a nie był w stanie wytrzymać tygodnia bez 2 spotkań ze znajomymi. Były 2 takie tygodnie, gdzie tych wyjść było 4. I to jest nietowarzyskość? Serio? A ja musiałam się tłumaczyć, że nie odpisuje 3h bo nagle koleżanka do mnie wpadła i nie zdążyłam mu napisać. Ja pracuje z Exiem, o co się złościł, ale ja nie mogłam złościć się o jego Ex. Bo już "sieję panikę".

Ja też jestem skomplikowana. Jestem skryta i on ze mną wręcz walczył o otwarcie furtki. Bardzo zraniona i uprzedzona nie potrafiłam go do siebie dopuścić. Trzymałam na dystans powtarzając "nic z tego nie będzie" "nie wyjdzie nam" itd. Chociaż sama kupiłam mu brelok do kluczy do samochodu nie dałam go przez 2 miesiące. Kupiłam mu 2 książki, które chciał przeczytać. Tez mu ich nie dałam. Bo wciąż miałam wątpliwości. I teraz najgorsze. Ja jestem chorobliwie zazdrosna. Bardzo. Jeżeli ktoś mówi "kocham byłą" w tak otwarty sposób to wiem, że ja tego nie przeżyję. To wciąż wracało do mnie, uderzało mnie w twarz, a jak tylko wychodził ze znajomymi to świrowałam. Od razu kłótnia. Mam manię ciąży. Ja w nią zachodzę gdy facet mnie przez spodnie po pośladkach pomizia. Przez 2 miesiące "związku" robiłam 4 testy ciążowe. Po czym? Po tym jak mi rękę pod majtki wsadził. Rękę. Rozumiecie? Współżyliśmy w gumkach. Ale ja wiedziałam już w tamtym momencie, że jestem w ciąży od samego spojrzenia na moje piersi. No ja po prostu zawsze tak reaguję, bo cholernie się boję ciąży. Nie chce mieć dzieci. Na początku się z tego śmiał, ale później się męczył razem ze mną. Kupił mi 3 testy nawet. Robiliśmy 1 razem. Przytulił mnie w oczekiwaniu i powiedział, że ucieszy się z 2 kresek. 

Rozstaliśmy się po tym jak nawarstwiło się kilka spraw. 

W niczym się nie zgadzaliśmy, byliśmy kompletnie różni. Z charakteru, mieliśmy inne zainteresowania, upodobania... Nie odnajdywałam żadnych wspólnych cech, płaszczyzn, które mogłyby nas połączyć. Marzyłam o dużym domu, swoim domu, dla mojego męża, kota i dziecka. A on chciał mieć duży dom... żeby móc na Wigilię spraszać swoich "przyjaciół" z rodzinami do nas. Popierdoliło?! Nie widziałam tego. Imprez tego typu, w ogóle dla mnie święta są rodzinne, a jego znajomi mieliby i tak zakaz wstępu do mojego domu. 

Nie umiałam dla niego się poświęcić i chociaż deklarowałam mu chęć poznania rodziny i znajomych mówiłam, że to potrwa zanim przyjadę. Udawał, że rozumie ale naciskał na mnie i obraził się, że w ciągu tych 2 miesięcy nie chciałam takiego spotkania. Nie dał się przekonać, że to że nie chcę teraz, nie znaczy że będzie tak zawsze. Nie rozumiałam tego, bo co w tym fajnego, że będzie się ośmieszał przyprowadzaniem do domu byle dupy, która nawet nie wie czy jest z nim w związku czy... w którą stronę ma to iść? Ja nie byłam pewna. 

Nie poznałam jego znajomych osobiście ale z tego co mówił, jak o nich opowiadał to jest to banda ludzi, którzy go wykorzystują. Znaleźli sobie "naleśnika", który im organizuje u siebie imprezy, sprząta po nich i jeszcze bywa, że on do nich idzie im pomóc, a oni siedzieli i chlali. Kompletnie nie poczuwali się do tego, żeby coś zrobić, dupy podnieść, ale jest Romeo który to zrobi. No i ten robił za nich. W moim odczuciu zrobiłby wszystko byleby tylko tych ludzi mieć bo tak strasznie boi się samotności, nie radzi sobie z nią kompletnie. Nawet 1 wieczora w domu w samotności nie umie przeżyć, musi wyjść na miasto. To normalne?

Robił tego grilla, o którym Wam wspominałam. Ja uparłam się, że nie pojadę i mówiłam mu to wprost. On jednak w duchu myślał, że przyjadę. Cały ten wieczór i kolejny dzień dostawałam od niego wiadomości, że on jest samotny, że go oszukuję itd. Nie rozumiał tego, że mam swój rozum i choć zapierał się, że chce mieć kobietę samodzielnie myślącą i mającą swoje zdanie okazało się, że obraził się gdy się mu postawiłam. Normalne to jest? 

Tydzień później spędziliśmy ze sobą dłuższy weekend, bo już od piątku. O ile w piątek było magicznie i miło, tak w sobotę, nie pamiętam już, ale powiedział coś co mnie bardzo dotknęło bo zasugerował, że przyjeżdżał dla miłych chwil. 

W niedziele prosto ode mnie pojechał na imprezę gdzie była jego ex. W poniedziałek powtórka. We wtorek z rodziną, w środę 3 maja znowu był u znajomych z ex i zapowiedział, że następnego dnia idzie z nimi na miasto. Powiedziałam, że dosyć. Od piątku nie był nawet w domu u siebie bo tylko u znajomych siedział. Pustelnik. Powiedział, że ma dość tych pretensji o wyjścia. Zerwał. Po godzinie zadzwonił "nie dzwonię, żeby się godzić tylko kilka rzeczy wyjaśnić". Na do widzenia powiedział, że bałby się mieć dzieci ze mną ze względu na genetyczne obciążenie, a kilka zdań później że żałuje, że nie jestem jednak w tej ciąży bo nie szukałabym już żadnych powodów na siłę i byśmy razem byli. To już powiało mi niemal groźbą uwiązania mnie na siłę. Zrozpaczeniem. 

Od tamtej rozmowy cisza. Koniec. 

Nie chcę go oczerniać, to fajny facet, naprawdę. Ale nie dla mnie. 

Nie czuję nic. Owszem, cały wieczór środowy przepłakałam. Bardzo mnie to dotknęło. Ale już w czwartek byłam spokojna. Wiem, że nie wyszłoby i tak szczerze to chyba wiedziałam od początku o tym. Bałam się tylko tego... opinii o sobie samej, że znowu licznik stuknął. Jestem przewrażliwiona na punkcie liczby partnerów seksualnych od tej akcji z gimnazjum, po której zostałam naczelną dziwką i kurwą, mimo że jeszcze długie lata byłam dziewicą. Mam jakiś dziwaczny stosunek do tego. Nie umiem sobie z tym radzić. Nie mam jednak żadnych objawów depresji, z jaką mierzyłam się po rozstaniu z Księciem. Kompletna obojętność na Romeo. I w sumie cieszę się, że go poznałam i miałam kilka miłych weekendów. Mam nadzieję, że on też. 
03.05.2017, 18:53 | miłość
the end

Romeo już w moim życiu nie ma. Po wielu burzach, dzisiaj przyszedł czas na grom. 22.04.2017, 14:48 | miłość
neverendingstory

Mimo 30-tki na karku nadal mam wiele cech typowej nastolatki. Mam silną potrzebę buntowania się, nie daje się zamykać w ramki i laurki, nie cierpię się dopasowywać i robić czegoś bo "tak wypada". Tupię nogą i krzyczę gdy zmusza się mnie do określonych zachowań. Dlatego dzisiaj zamiast spędzać towarzyski weekend i poznać bliskich znajomych mojego Romeo ja siedzę w domu, 120 km od niego i nadrabiam blogowe zaległości. Przecież to jest groteska, ale moja! 

Napisałam maila do mojego psychologa prosząc o wizytę. Muszę wrócić do spotkań i pracy nad sobą bo biedny mój przezywa ze mną trudne chwile przez poczucie niższości i chorobliwą zazdrość. Ja po prostu wiem, że mnie zdradzi. Bo każdy poprzedni mi to zrobił. Już wiem dlaczego, z taką pizdą nie da się żyć.

Opisywałam przymusowe szkolenie w pracy z moim Exiem? Otóż miesiąc temu byłam na szkoleniu 400 km od domu... z Nim właśnie. Cisza. Naprawdę ze sobą nie rozmawiamy, nie odzywamy się w ogóle poza "tak, wyślę" "zrobiłam" "dam Ci znać" "napisz" "cześć". To jest dramat. Tyle godzin ze sobą, hotel itd i nawet słowem się nie odzywać. Boli mnie to, że po naprawdę wielu przejściach i to mocno intymnych, dzisiaj nie mamy sobie już nic do powiedzenia. Czasami w duchu płaczę, nawet nie przez Niego, a za Nim. Momentami tęsknię, chociaż to pojebane. Wiem, że ma żonę i dziecko. Nie umiem tego jakoś za sobą zostawić. Nawet jego głos mnie... paraliżuje. 
W tym tygodniu również czeka mnie kolejna wyprawa z Nim. Ja pierdolę. 

Zaglądam do Was, nawet jeżeli nie komentuję. 
02.04.2017, 17:37 | miłość
(nie)miłość?

Dziś mija miesiąc odkąd co weekend budzę się w męskich ramionach. 19.01.2017, 17:22 | miłość
I'll be living in vain...

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.

Dostałam tę książkę od Ciebie. Na Walentynki 2007 roku. Przeczytałam na wdechu, zwłaszcza historię o odczuwaniu miłości receptorami dotyku, bez użycia oczu. Pasowało to do nas bo nigdy mi się nie podobałeś fizycznie, a jednak uczucie zakwitło. Na wiele wiele lat. Myślę, że nigdy byśmy ze sobą nie byli, nawet jak byśmy mieli możliwość poznać się znacznie później. Nie zmienia to jednak faktu, że los zadecydował, że to 2006 rok jest właśnie dobrym punktem zwrotnym w naszych codziennościach. 
Dzisiaj patrząc na Twoje kolejne kroki dalej, głębiej... inną drogą, odczuwam wysypujące się emocje. Jestem emocjonalnie cała Twoja i doskonale to wiesz. Zostawiłam to wszystko w Tobie, w tej znajomości. Dziś jestem tylko wrakiem ambicji skąpanych w nienawiści. 

Gdybyś tylko mógł mnie dotknąć jak wtedy, objąć i powiedzieć swoje "no cze". Gdybyś mógł znowu zabrać mnie nad zalew i nosić na barana. Tak mi czasami szkoda tych lat, gdy zapominam o tych dobrych chwilach, których było tak niewiele. 

Jeżeli ciągle mnie szukasz, śledzisz to powiedz mi to. Wiesz kiedy. 

Tyle bym Ci chciała powiedzieć... Uciekłeś mi przez palce, pomiędzy łzami gdy biegłam za marzeniami. 

Zostałam z niczym, stojąc w kącie i patrząc na Twoją mieniącą się złotą obrączkę ślubną. 

"Szczęśliwi ludzie wiedzą iż mają kogoś kto będzie dla nich ZAWSZE. Ja BYŁEM, JESTEM i BĘDĘ, NA ZAWSZE."
21.11.2016, 22:18 | miłość
nic do dodania

Czekam na Oscara bo życiową rolę zimnej suki gram profesjonalnie. 


.
07.11.2016, 14:13 | miłość
do tanga trzeba dwojga

No i poznałam Pana Przystojnego. Nawet zostaliśmy sobie przedstawieni. Potwierdziły się jednocześnie moje przypuszczenia (ach te zajęcia z języka ciała, takie przydatne!), iż podoba mu się moja koleżanka, nie ja. Gdy siedziałam obok niej i on rozmawiał tylko z nią... a później jakiś obcy przypadkowy koleś postawił jej piwo zareagował słowami "no nie, wyprzedziłeś mnie". No przykro mi się wtedy zrobiło i to już baaaaaardzo, BARDZO. Ja zostałam "skomplementowana" przez obleśnego dziada 50-paro letniego, klienta mojego Taty. Także tak, mną się interesują "od biedy" nieruchawi obleśni dziadkowie leśni, a nią cały świat. OSTATNI, KURWA, RAZ WYSZŁAM Z NIĄ NA MIASTO. A między nią a Panem Przystojnym na bank coś będzie bo i ona go trochę kokietowała, a jak Wam pisałam jej sensem życia jest poszukiwanie partnera i założenie rodziny. Brawo. BRAWO, kurwa. 

Wróciłam do domu spłakałam się i wkurwiłam jeszcze bardziej. Nie na to, że koleś ją wyrywa, kompletnie nie. Tylko dlatego, że tak bardzo nienawidzę swojego ciała... i życia.